Secret City

Žánr
Drama, Politický, Thriller
Roky vysílání
2016 - dosud
Obsah
Australská šestidílná minisérie vycházející z knižní předlohy The Marmalade Files a The Mandarin Code od Chrise Uhlmanna and Stevea Lewise, politických novinářů z Canberry. Napětí mezi Čínou a Amerikou vzrůstá. Australská investigativní novinářka Harriet Dunkleyová (Anna Torv) ve snaze najít pravdu odkryje tajné město propletených konspirací, a tím ohrozí nejen svůj život a kariéru, ale dokonce i svobodu každého Australana.
Titulky pro vás překládají
Clear, sneakyt

Titulky k Secret City S01E02 - The Watchers

Po delší pauze zde máme titulky k druhé epizodě Secret City, ve které se Harriet Dunkleyová snaží dál rozplést záhadu kolem uvězněné protestantky Sabine Hobbsové a muže z jezera, který se vydával za Maxe Dalgettyho. Hned v úvodu dílu se o ni zajímá policie, jelikož byla poslední osobou, které volal zavražděný Lloyd Rankin. Co myslíte, jde Harriet opravdu jen o příběh na titulní straně, jak tvrdí její bývalá Kim, nebo i o něco víc?

Titulky pro vás přeložil sneakyt, korekci provedla Clear. O přečasy na nějaké další, nesedící, verze si můžete napsat do komentářů. Titulky u prvního i druhého dílu jsou stejné, nahrané dvakrát. Nemusíte tedy titulky na dvojdíl stahovat jak z článku S01E01 tak S01E02.

Pěkně se bavte.

Titulky (3)

Stáhnout všechny verze
 • cz Secret.City.S01E02.DVDRip.X264-FUtV Stáhnout
 • cz Secret.City.S01E01E02.AHDTV.x264-FUtV Stáhnout
 • cz Secret City - S01E01-E02 - A Donation To The Struggle-The Watchers Stáhnout

Komentáře (2)

Přidat komentář
 • jan9

  Děkuji

  Odpověď
 • Percival Krvesaj

  Děkuji za titulky, děkuji Clear za vrácení ke sledování :-) a přidám slíbené průběžné hodnocení. dle mne má Secret City zbytečně složitý děj a hned ze začátku zmateně skáče mezi jednotlivými postavami a dovysvětluje všechny zápletky později, než by bylo hloupějšímu diváku (jako mně) milé. Srovnávám s Night Managerem, což byl podobný žánr a také minisérie a ten mi přišel čitelnější i zábavnější. Také se jako šovinista a zastánce tradičních hodnot ozvu proti transsexuální lince, která je tam úplně zbytečná. LGBT je moderní, tak ho tam scénárista dopsal.

  Odpověď

Pro možnost přidat komentář se musíte přihlásit