Red Widow

Žánr
Drama, Thriller
Roky vysílání
2013 - dosud
Obsah
Marta Walravenová je obyčejnou hospodyňkou z předměstí. Má krásný dům, milujícho manžela a tři báječné děti. Nic ale není, jak vypadá. Její manžel, bratr i otec jsou součástí orgranizovaného. Po smrti svého mažela Marta převezme jeho roli a rozhodne se čelit jak gangstrům tak FBI. Udělá vše pro to, aby ochránila sebe a své děti.
Titulky pro vás překládají
kvakkv

Titulky k Red Widow S01E01 - Pilot

Už před delší dobou se k našemu týmu připojila milá posila v podobě překladatelky kvakkv, kterou můžete znát například z překladu Dextera nebo nového seriálu Vikings. Nachystala si pro vás kriminální seriál Res Widow.

Red Widow vás zavede do světa zločinu a intrik. Ukazuje, jak daleko zajde jedna žena kvůli ochraně své rodiny. Marta Walravenová je žena v domácnosti, která žije v severní Kalifornii. Má milujícího manžela, krásný domov a tři skvělé děti. Ale za touto fasádou se skrývá organizovaný zločin. Martin otec, její bratr a manžel, ti všichni provozují ilegální živnost. Marta byla k tomu až dosud slepá. Ale když je její manžel zavražděn, projeví velké odhodlání. Udělá cokoliv, aby pomstila smrt svého manžela a udržela rodinu naživu. I když to znamená zapojit se do rodinného podniku.

Kdo z vás zná seriál Weeds, tak mu možná tento kriminální seriál svou základní linkou Trávu připomene. Můžete zkusit porovnat, v čem je seriál Red Widow podobný a čím se naopak liší.

Bavte se! :)

Titulky (2)

Stáhnout všechny verze

Komentáře (0)

Pro možnost přidat komentář se musíte přihlásit