Celkem 2658 článků
u seriálu
Zobrazit

Titulky k The Magicians S02E13 - We Have Brought You Little Cakes

A je to tady! Titulky k finálové epizodě druhé řady Mágů jsou vám k dispozici. Závěrečný díl nám po delší době opět spojí osudy všech hrdinů dohromady. A jak to dopadne? Nechte se překvapit. K poslednímu dílu jsme si pro vás připravili i menší kvíz, jestlipak uhodnete, odkud je hláška, kterou jsme použili pro český název této epizody? :) Titulky sedí na verze SVA, 720p.SVA a přeložil je pro vás náš tým mágů Bladesip, GaRaN_ a Janel. Rovnou přidáváme i titulky pro verzi WEB-DL. Celý překladatelský tým, Bladesip, GaRaN_, janel a Verča, vám děkuje za vaši přízeň a za rok se opět všichni shledáme u 3. řady! Hezky se bavte.

Titulky k Prison Break: Sequel S01E04 - The Prisoner's Dilemma

Ke středečnímu večeru pravidelně patří titulky 5. série seriálu Prison Break, které pro vás vždy bleskurychle překládají Dracarys a zuzana.mrak. Korekci obstarala Clear. Jestli jste si mysleli, že to už nemůže být napínavější, tato epizoda vás přesvědčí o tom, že může. Michael Scofield alias Kaniel Outis se spolu se svými přáteli a Abú Ramalem snaží dostat ze samotky, když dozorci začali houfně opouštět vězení Ogygia. Do vězení se naopak snaží dostat jednotky IS a také Lincoln Burrows, aby svého bratra vysvobodil… Pěknou zábavu! :-)

Titulky k Feud S01E02 - The Other Woman

Ještě než se dočkáte vytoužených titulků k třetí epizodě, zveřejňujeme titulky k té druhé… V tomto díle se konečně začne natáčet. A k nelibosti reportérů i majitele studia si Bette Davisová a Joan Crawfordová padnou do noty a dobře spolu vycházejí… až do doby, než se je okolí rozhodne proti sobě poštvat. Jen tak se přeci do jejich postav odrazí pravá zášť, kterou mezi sebou nejen na plátně chovají… Titulky pro vás přeložila nipandelm. Pěknou zábavu! :-)

Titulky k The Durrells S02E01 - Episode 2.1

Luisa se rozhodne řešit kritickou situaci s penězi prodejem svých produktů. Moc se jí nedaří, ale na trhu se seznámí s okouzlujícím Angličanem Hugem Jarvisem. To se ale nelíbí jejich nové domácí Vasilie. Gerry chce chovat a rozmnožovat vydry. Leslie má nehodu se vzduchovkou, Larry potíže s psaním a Margo se zakouká do mnicha. Titulky pro vás přeložila kvakkv a sedí na verzi ORGANIC.

Titulky k Feud S01E01 - Pilot

Vítejte u titulků k první epizodě seriálu stanice FX s názvem Feud, jehož každá série se bude týkat jiné dvojice. Anglické slovíčko Feud by se dalo přeložit jako svár, spor… a v první sérii se bude jednat o svár dvou filmových hvězd, Joan Crawfordové a Bette Davisové, které spolu natočily film Co se vlastně stalo s Baby Jane? To už ale předbíháme. V prvním díle se podíváme na Joan, která se snaží po smrti manžela opět vrátit do středu pozornosti filmových diváků, a přijde za svou sokyní Bette a nabídne jí roli, která se neodmítá… Titulky pro vás přeložila nipandelm, sedí na verzi PROPER KILLERS. Pěkně se bavte. :-)

Titulky k The Americans S05E07 - The Committee on Human Rights

Titulky k nové epizodě seriálu Takoví normální Američané jsou tu. Tentokrát Stan Beeman a jeho parťák Dennis Aderholt rozjíždí novou misi, ze které Stan vytěží maximum. A manželé Jenningsovi představí svou dceru Paige Gabrielovi, který se chystá nadobro vrátit domů. Titulky pro vás jako obvykle přeložili Clear a Pirkus, korekce se zhostila Clear. Sedí na verzi SVA, přečasy na další verze budou někdy v průběhu příštího týdne. Pěkně se bavte. :-)

Titulky k Girlfriends' Guide to Divorce S01E08 - Rule #17: Ask the Answer Lady

Dnešní díl GG2D se bude točit převážně kolem Phoebe, kolem jejího žárlení na bývalého manžela Ralfa a předváděčku šperků. Abby přijede na návštěvu její dlouholetá kamarádka Jo a spolu se nečekaně musí postarat o Charlieho, jelikož Jake musí pracovat. Max a Ford si procházejí krizí… Titulky pro vás opět přeložily Burger, Clear a zuzana.mrak, korekci si vzala na triko Clear. Sedí zatím na verzi HDTV KILLERS, titulky na kvalitnější verze opět později přečasujeme. Příjemnou podívanou! :-)