Primeval: New World

Žánr
Akční, Sci-fi
Roky vysílání
2012 - dosud
Obsah
Jedná se o Kanadský spin-off Britského seriálu Primeval (Pravěk Útočí). Po světě se otevírají takzvané anomálie, skrz které je možné cestovat do minulosti nebo budoucnosti. Převážně procházejí zvířata, takže se můžeme setkat jak s tvory z budoucnosti, tak třeba s dinosaury z minulosti.
Titulky pro vás překládají
Dezibook, Russell

Titulky k Primeval: New World S01E13 - The Sound of Thunder - Pt. 2

A je to tu, poslední epizoda první série. Konečně se dozvíme, jak dopadne Toby, Evan i Dylan, kteří byli na konci minulé epizody v problémech. A konečně tu máme další propojení s původním seriálem… uvidíme Connora Teplea! Titulky pro vás přeložil Russell a sedí na verzi 2HD. Tímto se s vámi loučím a doufám, že pokud druhá série bude, tak se tu na podzim opět sejdeme. Užijte si poslední epizodu, a potom nám napište, jak si myslíte, že by mohl seriál pokračovat po dnešním finále v případné druhé sérii… Rádi si přečteme vaše teorie!

Titulky k Primeval: New World S01E11 - The Inquisition

Je tu další epizoda Primevalu: New World a s ní i další titulky. V dnešní epizodě sice nebudeme řešit přímo dinosaury, ale podíváme se pod povrch projektu Magnet a toho, co dělá. V dnešní epizodě také uvidíte herce Luise Ferreiru, kterého můžete znát jako plukovníka Everetta Younga ze Stargate Universe. Zde si zahraje také plukovníka… Titulky pro vás přeložil Russell a sedí na verzi 2HD. Již zítra nás čeká první z dvou finálových epizod.

Titulky k Primeval: New World S01E09 - Breakthrough

Po Vánoční pauze tu máme další pokračování spin-offu Primeval: New World. Tentokrát v novém vysílacím čase, ale se stejným týmem. V dnešní epizodě se kromě dinosaura setkáme i s další postavou ze seriálu Eureka, ve kterém hrál Niall Matter, tedy Evan Cross. Titulky pro vás přeložil Russell a sedí na verzi 2HD. Ke stažení jsou na obvyklých místech. Přeji příjemnou zábavu a příští týden se setkáme u dalšího dílu.

Titulky k Primeval: New World S01E08 - Truth

A je tu poslední epizoda letošního roku! V dnešním díle uvidíme dinosaury, zjistíme, kdo je v mrazáku a dozvíme se i ta největší tajemství z Evanova života… Titulky pro vás přeložili Russell a Dezibook. Sedí na verzi 2HD a stáhnout je můžete v sekci titulky. Nyní nás čeká Vánoční pauza… další epizoda nás čeká v novém vysílacím čase. Od příště bude tedy Primeval vycházet ve středu a devátá epizoda bude 23.1.2013! Přejeme příjemnou zábavu a u deváté epizody na viděnou!

Titulky k Primeval: New World S01E07 - Babes in the Woods

Po týdnu tu máme další epizodu spin-offu Primeval: New World. Dnešní epizoda má název Babes in the Woods. V dnešním díle se dozvíme něco o Toby a její minulosti a stejně tak uvidíme Ange v akci! Titulky pro vás přeložil Russell a sedí na verzi 2HD. Stahovat můžete v sekci titulky! Užijte si epizodu a příští týden se tu setkáme u poslední epizody letošního roku.

Titulky k Primeval: New World S01E05 - Undone

Již pátý díl spin-offu Primeval: New World byl odvysílán toto úterý. Tentokrát nese název Undone a epizoda je opravdu akční. Uvidíme, že nikdo si nemůže být jistý svou pozicí v týmu nebo svým životem… Překlad pro vás zajistili Russell a Dezibook, titulky sedí na verzi 2HD a stahovat můžete na obvyklých místech. Jak se vám seriál líbí? Zklamal vás? Potěšil?

Titulky k Primeval: New World S01E04 - Angry Birds

Po týdnu tu máme další epizodu spin-offu Primeval: New World. Tentokrát již čtvrtá epizoda, která nese název Angry Birds. Dnes se podíváme na staré skladiště vlaků, kde najdeme ptáčky… Překlad pro vás zajistili Russell a Dezibook. Titulky sedí na verzi 2HD a stáhnout je můžete v sekci titulky. Jak se vám dnešní epizoda líbila? Co říkáte na seriál?