Outlander

Cizinka

Žánr
Dobrodružný, Historický, Romantický
Roky vysílání
2014 - dosud
Obsah
Americký historicko-romantický seriál stanice Starz, natočený podle úspěšné knižní série Diany Gabaldon. Armádní sestra Claire Randallová, která ošetřovala vojáky ve 2. světové válce, se svým manželem Frankem vyjede do Skotska na druhé líbánky. Při jedné procházce je Claire záhadně uvržena o dvě století zpátky do roku 1743, kde se připlete do bojů mezi Skoty a Angličany na konci Jakobitského povstání.
Titulky pro vás překládají
barasaiko, efvendy, jeriska03

Titulky k Outlander S01E09 - The Reckoning

Taky jste nemohli zvědavostí ten půlrok vydržet? Na podzim jsme opustili Claire a Jamieho v okamžiku, kdy Claire poté, co dorazila ke kamenům, se málem vrátila k Frankovi. Naneštěstí jí v tom zabránili angličtí vojáci a odvezli ji do pevnosti k Randallovi. Randall se k ní ze začátku choval slušně, ale po hloupém prořeknutí Claire, ji svázal a pokusil se ji znásilnit. V tom okamžiku do místnosti vtrhnul Jamie a řekl: „Ocenil bych, kdybyste sundal pracky z mojí ženy!“ A Randall se začal hlasitě smát…

Podívejte se, jak pokračuje dobrodružství Jamieho a Claire s titulky, které pro vás připravily barasaiko, jeriska03 a efvendy.

Titulky (2)

Stáhnout všechny verze

Komentáře (0)

Pro možnost přidat komentář se musíte přihlásit