Orange Is the New Black

Žánr
Drama, Komedie
Roky vysílání
2013 - 2019
Obsah
Komediálně-dramatický seriál internetové videoslužby Netflix od tvůrkyně seriálu Weeds Jenji Kohan. Za prohřešky z mládí putuje bisexuálka Piper Chapmanová na 15 měsíců do ženské věznice. Musí se potýkat s odloučením od svého snoubence, dalším problémem je její bývalá přítelkyně Alex, která si svůj trest odpykává ve stejném vězení.
Titulky pro vás překládají
Burger, Clear, elte, Gabik, Jolinar, karlos.kf, Pajky, zuzana.mrak

Titulky k Orange Is the New Black S04E02 - Power Suit

Přinášíme titulky k druhému dílu 4. řady! Dnes budeme pokračovat v hledání soužití starých a nových vězeňkyň. Pan Caputo se snaží všem ovečkám vyjít vstříc, nemá na to ale dostatečné prostředky. Někteří si začnou všímat, že v Litchfieldu se z hispánské menšiny pomalu stává většina. Někteří toho budou chtít využít. A také se podíváme do minulosti Marie Ruizové.

Pěknou zábavu přejí Clear, Jolinar a zuzana.mrak. Vaše poděkování nás vždy potěší a motivuje do další práce. Pokud byste měli nějaký návrh na změnu, nebo našli chybku, neváhejte se ozvat.

Titulky (4)

Stáhnout všechny verze
  • cz WEBRip SEM, 720p WEBRip x264 TheRival, AFG, 720p.WEBRiP.x265.ShAaNiG Stáhnout
  • cz HDTV SKGTV Stáhnout
  • cz REAL PROPER 720p DEFLATE Stáhnout
  • cz 720p.WEBRip.HEVC.2CH, 1080p.WEBRip.x264-BRISK, 720p.WEBRip.2CH.x265.HEVC-PSA, 1080p.NF.WEBRip.DD5.1.x264-NTb Stáhnout

Komentáře (3)

Přidat komentář

Pro možnost přidat komentář se musíte přihlásit