Orange Is the New Black

Žánr
Drama, Komedie
Roky vysílání
2013 - dosud
Obsah
Komediálně-dramatický seriál internetové videoslužby Netflix od tvůrkyně seriálu Weeds Jenji Kohan. Za prohřešky z mládí putuje bisexuálka Piper Chapmanová na 15 měsíců do ženské věznice. Musí se potýkat s odloučením od svého snoubence, dalším problémem je její bývalá přítelkyně Alex, která si svůj trest odpykává ve stejném vězení.
Titulky pro vás překládají
Burger, Clear, Jolinar, Pajky, zuzana.mrak

Titulky k Orange Is the New Black S04E02 - Power Suit

Přinášíme titulky k druhému dílu 4. řady! Dnes budeme pokračovat v hledání soužití starých a nových vězeňkyň. Pan Caputo se snaží všem ovečkám vyjít vstříc, nemá na to ale dostatečné prostředky. Někteří si začnou všímat, že v Litchfieldu se z hispánské menšiny pomalu stává většina. Někteří toho budou chtít využít. A také se podíváme do minulosti Marie Ruizové.

Pěknou zábavu přejí Clear, Jolinar a zuzana.mrak. Vaše poděkování nás vždy potěší a motivuje do další práce. Pokud byste měli nějaký návrh na změnu, nebo našli chybku, neváhejte se ozvat.

Titulky (4)

Stáhnout všechny verze
  • cz WEBRip SEM, 720p WEBRip x264 TheRival, AFG, 720p.WEBRiP.x265.ShAaNiG Stáhnout
  • cz HDTV SKGTV Stáhnout
  • cz REAL PROPER 720p DEFLATE Stáhnout
  • cz 720p.WEBRip.HEVC.2CH, 1080p.WEBRip.x264-BRISK, 720p.WEBRip.2CH.x265.HEVC-PSA, 1080p.NF.WEBRip.DD5.1.x264-NTb Stáhnout

Komentáře (3)

Přidat komentář

Pro možnost přidat komentář se musíte přihlásit