Intelligence

Kyberagent

Žánr
Akční, Krimi, Sci-fi
Roky vysílání
2014 - 2014
Obsah
Akční sci-fi seriál o agentovi, kterému byl do mozku implantován mikročip a díky němu získal přístup k celému informačnímu kanálu včetně telefonů, satelitu a internetu. V hlavní roli ďáblíka s čipem v hlavě Josh Holloway známý ze seriálu Ztraceni.
Titulky pro vás překládají
Araziel, Clear, efvendy, jeriska.03, lesator, mikefk, Pe$, phoebe.h2, zuzana.mrak

Titulky k Intelligence S01E13 - Being Human

Titulky k poslední epizodě první série seriálu Intelligence dokončeny! Přeložili je pro vás zuzana.mrak, Pe$, lesator. Korekci provedly jeriska03 a efvendy. Poděkování patří ještě clear a phoebe.h2 za předchozí díly. Uvidíme, jestli první série bude zároveň sérií poslední. Už proto, že epizoda končí pořádným cliffhangerem. Má smysl v seriálu pokračovat, co myslíte? Zraněný Gabriel, Riley a Mei Chen vyhledají pomoc u Gabrielovy matky, mezitím se Lillian s týmem snaží zjistit, kdo objednal jeho vraždu. Hezky se bavte.

Titulky k Intelligence S01E12 - The Event Horizon

Titulky k dvanácté epizodě seriálu Intelligence jsou právě hotové! Přeložili je pro vás lesator, Pe$, phoebe.h2. Korekci provedly jeriska03 a efvendy. Potom, co se Gabriel probudí s „kocovinou“, je obviněn z vraždy náměstka ředitele FBI. Lillian je zbavena své funkce a Gabriel s Riley musí na vlastní pěst dokázat, že nic není tak jak na první pohled vypadá… Hezky se bavte! :-)

Titulky k Intelligence S01E11 - The Grey Hat

Titulky k jedenácté epizodě seriálu Intelligence jsou hotové! Titulky pro vás přeložili jeriska03 a Pe$ . Korekci provedly jeriska03 a efvendy. Počítačový červ je specifický počítačový program, který je schopen automatického rozesílání kopií sebe sama na jiné počítače. Kromě svého vlastního šíření vykonává obvykle tento program v počítači nějakou sekundární a škodlivou činnost… tolik z Wikipedie. Když vyspělý počítačový červ nakazí rozvodnou síť vedoucí až k jaderné elektrárně a může způsobit selhání jejího obranného systému, Lilian pošle Gabriela a Riley do Los Angeles najít hackera, který červa vytvořil. Hezky se bavte! :-)

Titulky k Intelligence S01E08 - Delta Force

Přeložili je pro vás lesator, Pe$, zuzana.mrak a korekci provedly Clear a efvendy. Tentokrát si Gabriel a Riley udělají výlet do Bolívie, aby ochránili prezidentského kandidáta před atentátem. Pro Gabriela se úkol stane náročnější v okamžiku, kdy zjistí, že najatým atentátníkem je jeho nejlepší kamarád z armády.

Titulky k Intelligence S01E07 - Size Matters

Titulky k sedmé epizodě seriálu Intelligence jsou hotovy! Od sledování dnešního hokejového utkání se utrhli a titulky pro vás přeložili Clear, Pe$ a zuzana.mrak. Korekci provedly Clear a efvendy. Jestli jste si mysleli, že naprogramovat a vložit do lidského těla nelze nic menšího než Gabrielův čip, tak jste se mýlili. V dnešní epizodě nás o tom přesvědčí zabijáčtí nanoboti. Hezky se bavte! :-)

Titulky k Intelligence S01E06 - Patient Zero

V Texasu se začne šířit smrtelná virová infekce. Původ nákazy je téměř nemožné najít, proto je o pomoc požádán Gabriel. Spolu se svou ochránkyní Riley se vydávají do Texasu, aby našli a chytili prvního nakaženého, odsouzeného vraha Luthera Vicka. Titulky k epizodě pro vás přeložili phoebe.h2, Pe$ a lesator, korekci provedly Clear a efvendy.

Titulky k Intelligence S01E05 - The Rescue

Titulky na pátý díl seriálu Intelligence pro vás přeložili lesator, Pe$ a zuzana.mrak. O korekci se postaral Araziel. Dnes půjde o prodej sledovacího satelitu do Mexika, což se dost nelíbí jistému drogovému kartelu. Znaží se mu zabránit i za cenu únosu dcery amerického senátora, který by tento obchod mohl zastavit. Jenže nic není tak jednoduché, jak se na první pohled zdá a když se navíc objeví někdo z Lillianiny minulosti, zdá se, že by to mohlo ohrozit i samotného Gabriela…

Titulky k Intelligence S01E04 - Secrets of the Secret Service

Titulky na čtvrtý díl seriálu Intelligence pro vás přeložily Clear, phoebe.h2 a zuzana.mrak. Korekci provedly Clear a efvendy. Tentokrát budeme řešit mezinárodní incident, který byl mohl vést k vzniku války. A té se budou snažit lidé z kybervelitelsví zabránit. Dva američtí novináři byli zajali, mučeni a s velkou pravděpodobností je čeká poprava. Úkol je tentokrát jednoduchý: dostat oba ze syrského vězení v pořádku domů. Hezky se bavte. :-)