Intelligence

Kyberagent

Žánr
Akční, Krimi, Sci-fi
Roky vysílání
2014 - 2014
Obsah
Akční sci-fi seriál o agentovi, kterému byl do mozku implantován mikročip a díky němu získal přístup k celému informačnímu kanálu včetně telefonů, satelitu a internetu. V hlavní roli ďáblíka s čipem v hlavě Josh Holloway známý ze seriálu Ztraceni.
Titulky pro vás překládají
Araziel, Clear, efvendy, jeriska.03, lesator, mikefk, Pe$, phoebe.h2, zuzana.mrak

Titulky k Intelligence S01E01 - Pilot

Dnes jsme si pro vás nachystali letošní novinku, seriál Intelligence s Joshem Hollowayem v hlavní roli. Hraje špionážního agenta s mikročipem v mozku, díky kterému mu přístup k celé informační síti – internet, wifi, telefon, satelit. Ale je to jen člověk a proto potřebuje někoho, kdo by ho hlídal. A tady přichází na řadu Riley Nealová (Karkulka z Once Upon a Time), členka prezidentovy ochranky, která dostala nabídku chránit Gabriela před nebezpečím. K této práci ji vybrala ředitelka Kybervelitelství, Lillian Strandová (Marg Helgenberger známá jako Catherine Willowsová ze CSI). Prvním úkolem nově vzniklé dvojice je nalézt únosce důležitého vědce, který čip vyrobil.

Pokud máte rádi koktejl akce, napětí a moderních technologií, nebo jste fanoušci seriálů Person of Interest, 24 hodin nebo Continuum, určitě dejte tomuto seriálu šanci. Na své si přijdou i fanoušci Sawyera ze seriálu Ztraceni… Pokud ještě váháte, podívejte se na čtyřminutové video s českými titulky.

Titulky pro vás přeložili lesator, mikefk a phoebe.h2, korekce se ujala Clear.

Titulky (2)

Stáhnout všechny verze

Komentáře (0)

Pro možnost přidat komentář se musíte přihlásit