Hunderby

Žánr
Historický, Komedie
Roky vysílání
2012 - dosud
Obsah
Černá komedie odehrávající se v roce 1830 se zaměřuje na osud ženy, jež byla vyplavena na pobřeží Anglie po ztroskotání lodi.
Titulky pro vás překládají
kvakkv

Titulky k Hunderby S01E03 - Episode 3

Po delší době tu máme třetí díl seriálu Hunderby. V dnešním díle si Helene najde novou kamarádku a ta, jak se dá čekat, opět způsobí problémy. Dorothy opět intrikuje a tentokrát zatáhne do svých intrik i pastorovu matku. Co jí provede, na to se již podívejte. Titulky pro vás přeložila kvakkv, sedí na verzi AFG. Po zhlédnutí můžete zanechat svůj komentář nebo poděkování. Pěkně se bavte. :-)

Titulky k Hunderby S01E02 - Episode 2

Helene se snaží přispůsobit životu coby manželka pastora, ale jde to velmi těžce, neboť je obviňována ze smrti Bird Raymonda a také z zhoršujícího se zdravotního stavu Mathildy. Titulky pro vás přeložila kvakkv, sedí na verzi TLA. Po zhlédnutí můžete zanechat svůj komentář nebo poděkování. Pěkně se bavte. :-)

Titulky k Hunderby S01E01 - Episode 1

Přinášíme vám titulky k britskému seriálu Hunderby. Jedná se o černou komedii, jejíž děj je zasazen do devatenáctého století v Anglii. Mladá Helene přežije ztroskotání lodi na pláži u vesničky Hunderby. Všimne si jí místní pastor, který hledá náhradu za svoji zemřelou ženu Arabelle a požádá ji o ruku. Hned po svatbě s pastorem začne Helene znepříjemňovat život hospodyně Dorothy, které Helene leží v žaludku, jelikož si na pastora myslela sama. Helene ovšem neučarovala jen pastorovi, ale i místnímu mladému doktorovi Foghertymu. Jak to se svéráznými obyvateli Hunderby dopadne, na to se již podívejte. Titulky pro vás přeložila kvakkv.