Dominion

Žánr
Akční, Drama, Fantasy, Postapokalyptický, Sci-fi
Roky vysílání
2014 - 2015
Obsah
Postapokalyptický nadpřirozený sci-fi/fantasy seriál od Vaunta Willmonta podle předlohy filmu Legion z roku 2010. Armáda padlých andělů vedených archandělem Gabrielem vyhlásí lidstvu válku, přivlastní si jejich těla a chtějí je zcela vyhladit z povrchu zemského. Jedinou spásou na záchranu lidského druhu je Spasitel, kterého kdysi archanděl Michael zachránil a jehož existence je pro všechny jen legendou...
Titulky pro vás překládají
Ciclonwar, efvendy, Koma, jeriska03, jirkem

Titulky k Dominion S02E13 - Sine Deo Nihil

Tak a je tady konec druhé řady. Finálový díl je tak napínavý a plný plný zvratů, že tomu nebudete chtít uvěřit. Co všechno se stane ve Veze, a v Mallory, potká se Gabriel a Michael s Luciferem? Podaří se Alexovi naplnit jeho poslání? Nebo bude všechno úplně jinak? Titulky k finálové epizodě pro vás připravili efvendy, Clear a Jirkem.

Titulky k Dominion S02E12 - Day of Wrath

Máme tady předposlední díl 2. série. Na konci minulého dílu se podařilo zničit amforu Temnoty a my se dnes můžeme podívat, jak se naši hrdinové po probuzení z temnoty vyrovnávají sami se sebou. Snad se jim to podaří, ale hlavně, jestli to stihnou dřív, než dorazí do Vegy armáda válečníků v čele s Gabrielem. Titulky pro vás připravily jeriska03, Clear a efvendy. A na závěr trochu černého humoru. Uhodnete, kolik postav je na obrázku? A kdo?

Titulky k Dominion S02E11 - Bewilderment of Heart

Jsou tady titulky k dalšímu dílu. V předchozí části hodil Gabriel do Vegy amforu Temnoty. Dnes se podíváme, co to s lidmi i anděly ve Veze udělá, na ně totiž může amfora působit také. Ve Veze je i Vyvolený, jak se s nebezpečím vypořádá on? Na tohle všechno a na ještě mnohem víc v dnešním vyloženě akčním dílu se můžete již teď podívat s titulky od nás. Připravili je pro vás jeriska03, jirkem a efvendy. Co myslíte, jak to všechno dopadne? Podělte se s námi o názory. Budeme se těšit. Hezky se bavte a příjemný víkend.

Titulky k Dominion S02E10 - House of Sacrifice

Titulky k desátému dílu jsou tady. Jaderný reaktor, který převzali rebelové, nefunguje jak má a je potřeba s tím něco udělat. Alex s Gatesem vyrazí k reaktoru, a nezbývá než doufat, že se nezabijou dřív, než k němu dorazí. Ale vypadá to, že je tady někdo, kdo by mohl ublížit i archandělovi, pokud by chtěl. Na to, jestli je to pravda, musí přijít Michael sám a v Mallory. A co nového zase vymyslí David Whele, aby zvítězil v nekonečném soupeření s Claire o moc nad Vegou? Titulky pro vás připravili efvendy, Clear, jeriska03 a Jirkem. Hezky se bavte!

Titulky k Dominion S02E09 - The Seed of Evil

A pokračujeme dál v jízdě na křídlech andělů. Julian mění taktiku při mučení Gabriela, ale archanděl je prostě archanděl. Alex, Noma a Michael dorazí do Vegy, Claire je překvapená, že Alex žije, ale co Gates? Copak mu asi minule dala Arika do pití. Titulky pro vás připravili Clear, jeriska03, jirkem a efvendy. Příjemný zbytek večera.

Titulky k Dominion S02E08 - The Longest Mile Home

Osmý díl je tady. A budou se dít věci! Julian si užívá mučení Gabriela a dál se snaží zjistit, kam Noma ukryla v Nových Delfách amforu. Ve Veze chystají odplatu za střelbu při vyjednávání Claire se Zoe a Gates získává důkazy proti Arice, které nevěří už ani za mák. A Michael se opět setká s Nomou a Alexem a vyrazí na pomoc Veze. A možná přijde i kouzelník. :-) Užijte si díl plný zvratů a neočekávaných událostí. Titulky pro vás připravili jirkem, jeriska03 a efvendy. Přejeme pěknou podívanou. :-)

Titulky k Dominion S02E07 - Lay Thee Before Kings

Na co se můžete těšit v sedmém dílu? Julian si užívá mučení Gabriela a Michaela, zatímco oni dva vzpomínají na časy dávno minulé. Claire se sejde se Zoe, aby se dohodly na podmínkách sjednocení města, ale David má jiné plány. A Alex s Nomou podniknou nákup v supermarketu. Titulky pro vás připravili efvendy, jeriska03 a jirkem. Hezky se bavte. :)