Domina

Žánr
Drama, Historický
Obsah
Historický seriál stanice Sky zasazený do doby po zavraždění Ceasara sleduje život a vzestup Livie Drusilly, mocné mladičké manželky vládce Caesara Augusta.
Titulky pro vás překládají
Clear

Titulky k Domina S02E02 - Wedding

Druhý díl druhé série seriálu Domina se točí kolem plánované svatby Drusa s Antoninou, Octáviinou dcerou, které se však Octávie nechce dočkat a snaží se jí zabránit. Do intrik se tentokrát kromě Livie a Augusta zapojí i Agrippa. Pěknou zábavu přeje Clear.

Titulky k Domina S01E08 - Happiness

Vítejte u poslední epizody první série seriálu Domina. Zda bude pokračovat, není zatím jisté, nicméně přeji, abyste se v závěru seriálu bavili alespoň tak dobře, jako jsem se u tohoto seriálu bavila já. V lese na pláži v letním letovisku Baiae objeví mladý pár kosti mrtvoly, kterou tam někdo zakopal… Nalezení těla otroka Apria spustí lavinu nových událostí. Jak to všechno dopadne nebudu předjímat, nechte se překvapit. Pěknou zábavu vám přeje Clear.

Titulky k Domina S01E07 - Treason

Tentokrát se bude díl týkat vlastizrady, ze které byl obviněn Primus, manžel Liviiny sestřenice Porcie. Tomu však válku s danúbskými kmeny v Makedonii nařídil sám Gaius a tak se situace komplikuje. Do hry se zapojí kromě zatím zmiňovaných také Tiberius, Agrippa, Corvinus… Tento díl je opět plný zvratů, napětí a překvapení. Pěknou zábavu u předposledního dílu vám přeje Clear.

Titulky k Domina S01E05 - Plague

Další napínavá epizoda a k ní titulky jsou tady! V Římě řádí mor a nemocný je i sám první občan Gaius… Stará se o něj nejlepší lékař v zemi Musa, ale jeho vyhlídky nejsou stejně valné. Jeho politické i soukromé okolí zatím mezi sebou svádí boj… Titulky pro vás přeložila Clear. Pěknou zábavu! :-)

Titulky k Domina S01E04 - Secrets

Další epizoda s podtitulem Tajemství začíná porodem Livie Drusilly. Ve vzpomínkách se vracíme k porodu její matky, která při něm zemřela. Livii porod velmi vyčerpá… Nebudu víc prozrazovat, opravdu napínavý díl plný pletich a intrik. Příjemnou zábavu vám přeje Clear. :-)

Titulky k Domina S01E02 - Rise

Titulky k druhé epizodě seriálu Domina jsou hotové. Tentokrát začneme na Sicílii, kde Livia našla se svým manželem Nerem útočiště u Sexta Pompeia. Brzy ale dorazí dobré zprávy… Příjemnou zábavu při sledování dílu plného intrik vám přeje Clear.