Continuum

Žánr
Akční, Drama, Sci-fi, Thriller
Roky vysílání
2012 - 2015
Obsah
Kanadský sci-fi seriál z budoucnosti s Rachel Nichols v hlavní roli. V roce 2077 ovládly svět korporace, lidé přišli o své občanské svobody a skupina teroristů pod označením Liber8 chce proti systému protestovat. Při popravě několika z nich se přemístí spolu s ochránkyní Kierou Cameronovou do současnosti a hon na teroristy začíná...
Titulky pro vás překládají
Bladesip, Clear, GaRaN_ a Jolinar

Titulky k Continuum S03E01 - Minute by Minute

Oblíbený sci-fi seriál Continuum se vrací se svou třetí sérií. Překládat ho bude náš tým, který překládal předchozí série, ve složení: Bladesip, Clear, GaRaN_ a Jolinar. Sedí na verzi 2HD, přečas na WEB-DL zajistí VanThomass.

Pokud budete lehce zmateni, co se to děje, pomůže vám důkladná rekapitulace z předchozích dílů. Kiera a ostatní členové Liber8 byli zavřeni a pochytáni skupinou Nezávislých. Opět si klademe otázku: kdo je tady ten dobrý a ten špatný? Na jedné straně Kellog, Alec, Kiera proti Escherovi, na druhé straně právě Nezávislí. A jsou na stejné straně ti, co si to o sobě navzájem myslí? V dnešním díle se všechno zamotá ještě víc, takže neváhejte a pusťte se do toho.

Příjemnou zábavu. :-)

Titulky (2)

Stáhnout všechny verze

Komentáře (0)

Pro možnost přidat komentář se musíte přihlásit