Colony

Žánr
Akční, Drama, Postapokalyptický, Sci-fi
Roky vysílání
2016 - dosud
Obsah
Sci-fi seriál z dílny Carltona Cuse, tvůrce seriálů Lost a The Strain, v hlavních rolích s Joshem Hollowayem (Lost) a Sarah Wayne Callis (Prison Break, The Walking Dead) zasazený do blízké budoucnosti. Světový řád se změnil a rozdělil lidi na ty, kteří kolaborují s okupanty, a členy odboje. Sledujeme příběh americké rodiny, která při invazi přišla o jedno z dětí. Otec, Will Sullivan, je rozhodnutý, že ho získá zpět...
Titulky pro vás překládají
BigMarwin, Dracarys, zuzana.mrak

Titulky k Colony S02E12 - Seppuku

Titulky k předposlednímu dílu druhé série Colony jsou tu. Užijte si díl a za týden se budeme těšit na finále. Titulky pro vás připravili BigMarwin, Dracarys a zuzana.mrak.

Pěknou podívanou :-).

A ještě nesmí chybět naše literární okénko:
Seppuku, jak zní název dnešní epizody, je výraz pro japonskou rituální sebevraždu, která je v Evropě známá také pod pojmem harakiri. Při tomto rituálu si muži prořízli břišní dutinu samurajským mečem, a to vodorovně zleva doprava a poté mohl následovat ještě svislý řez. Následně došlu k oddělení hlavy od těla jedním silným seknutím. Seppuku bylo součástí samurajského kodexu bušidó, neboli cesty válečníka a bojovník díky němu získal zpět svou čest.

Titulky (3)

Stáhnout všechny verze

Komentáře (2)

Přidat komentář

Pro možnost přidat komentář se musíte přihlásit