Colony

Žánr
Akční, Drama, Postapokalyptický, Sci-fi
Roky vysílání
2016 - 2018
Obsah
Sci-fi seriál z dílny Carltona Cuse, tvůrce seriálů Lost a The Strain, v hlavních rolích s Joshem Hollowayem (Lost) a Sarah Wayne Callis (Prison Break, The Walking Dead) zasazený do blízké budoucnosti. Světový řád se změnil a rozdělil lidi na ty, kteří kolaborují s okupanty, a členy odboje. Sledujeme příběh americké rodiny, která při invazi přišla o jedno z dětí. Otec, Will Sullivan, je rozhodnutý, že ho získá zpět...
Titulky pro vás překládají
BigMarwin, Dracarys, zuzana.mrak

Titulky k Colony S01E09 - Zero Day

Blíží se první výročí příjezdu a obyvatelé kolonií se rozdílnou uctít památku těch, kteří nepřežili. Poklidná akce se ale zkomplikuje a také mezi Willem a Katie se schyluje k nevyhnutelné konfrontaci… Do konce nám zbývá už jen jeden díl. Jak myslíte, že to cele dopadne? Přežije vztah Will a Katie? Dosáhne odboj všeho, za co bojuje? Užijte se díl a moc se těšíme jak na vaše díky a připomínky, tak na vaše názory a teorie.

Titulky pro vás připravili jako vždy BigMarwin, Dracarys a zuzana.mrak. Tato verze sedí na KILLERS/AFG/FUM a WEB-DL. Za týden na viděnou u velkého finále!

Titulky (3)

Stáhnout všechny verze

Komentáře (4)

Přidat komentář
 • taipan

  Děkuji :-)

  Odpověď
 • Nick

  Děkuji za titulky no a moje teorie - jsou to amíci, takže velké rodinné shledání na konci? A hostitelé by mohli vubuchnout ;-)

  Odpověď
 • suzuki051

  Vďaka ale nesedia na FEET-bude prečas?

  Odpověď
 • zuzana.mrak

  Ano, verze na FLEET samozřejmě bude.

  Odpověď

Pro možnost přidat komentář se musíte přihlásit