Colony

Žánr
Akční, Drama, Postapokalyptický, Sci-fi
Roky vysílání
2016 - dosud
Obsah
Sci-fi seriál z dílny Carltona Cuse, tvůrce seriálů Lost a The Strain, v hlavních rolích s Joshem Hollowayem (Lost) a Sarah Wayne Callis (Prison Break, The Walking Dead) zasazený do blízké budoucnosti. Světový řád se změnil a rozdělil lidi na ty, kteří kolaborují s okupanty, a členy odboje. Sledujeme příběh americké rodiny, která při invazi přišla o jedno z dětí. Otec, Will Sullivan, je rozhodnutý, že ho získá zpět...
Titulky pro vás překládají
BigMarwin, Dracarys, zuzana.mrak

Titulky k Colony S01E06 - Yoknapatawpha

Na konci minulého dílu se schylovalo k útoku na kolonu, ve které se Snyderem jede i Will. Jak to dopadne, se dozvíte v dnešním díle. A také se dozvíme něco málo o hostitelích a jejich příjezdu.

Titulky pro vás přeložili BigMarwin, Dracarys a zuzana.mrak, korekci provedla zuzana.mrak. Zpětná vazba od vás či vaše poděkování nás vždy potěší a motivuje k další práci. Pěkně se bavte. :-)

Titulky (2)

Stáhnout všechny verze

Komentáře (2)

Přidat komentář
 • LOYF

  Ahoj,

  nechtěli byste, abych vám dělal pro tento seriál druhého korektora? Pro nextweek už jsem dělal to samé pro seriál Flemming, jinak dělám finálního korektora pro Bones a Supernatural (ne verze 1.0! :D). Jinak za titulky samozřejmě děkuji.

  Odpověď
 • Clear

  Já myslím, že posila do týmu se vždycky hodí. Ten mail, co jsi uvedl při registraci je platný a používáš ho? Jestli jo, napíšu na něj a domluvíme se dál. :-)

  Odpověď

Pro možnost přidat komentář se musíte přihlásit