Celkem 2618 článků
u seriálu
Zobrazit

Titulky k Major Crimes S05E18 - Bad Blood

Zabití poldy, byť bývalého, to vždy zmobilizuje celý policejní sbor. Ale jak už to u lidí bývá, ani každý polda není neskonalým vzorem ctnosti. A naše nynější oběť , policistka v penzi, nejspíš bývala pěkná ochechule. Tak se soucítění pochopitelně přesouvá z oběti k hledanému vrahovi. Ale není mu to nic platné. Stejně skončí za katrem. V tomto díle se také vyskytnou Sharonin syn Ricky a malý, prostořeký Mark, kterého Julio už srovnal do latě. Možná je to blbé říkat, ale jako nevycválaný náckovský fracek byl zábavnější. Samozřejmě v seriálu, v realitě je vhodnější ta jeho srovnaná verze. Titulky pro vás přeložila Silcasiles a přeje dobrou zábavu.

Svatba herečky Samiry Wileyové

Herečka Samira Wileyová a spisovatelka Lauren Morelliová byly v sobotu 25. března oddány při odpoledním obřadu, který se konal v Palm Springs v Kalifornii. Toto místo má pro obě speciální význam, neboť tam se před rokem zasnoubily. I když obě nevěsty byly oděny do tradiční bílé, celá svatební oslava se nesla v netradičním duchu a byla plná barev a moderní hudby. Hosté seděli pod barevnými girlandami, vše bylo nasvíceno barevnými světly, talíře na hostinu byly černobílé a k nim byly jak elegantní zlatem zdobené příbory, tak i barevné pestré. Také dort nebyl typický bílý, ale zdobený barevným sypáním a zdobením. Zamilovanému páru přejeme hodně štěstí :-).

Titulky k Homeland S06E10 - The Flag House

Co jsme slíbili, to jsme dodrželi. Dnes jste se dočkali hned dvojité dávky Homelandu. Desátý díl pro vás přeložila zuzana.mrak, korekci provedla Clear. Sedí na verze PROPER SVA, PROPER AVS a PROPER AFG. V dnešním díle uvidíme milou hostující postavu, manželku Saula Berensona, Carrie se chystá vypovídat pod přísahou a Max pokračuje v průzkumu ve firmě vytvářející tisíce falešných identit. Pěkně se bavte. :-)

Titulky k Homeland S06E09 - Sock Puppets

Tentokrát nám přeložení titulků k devátému dílu trvalo týden, jelikož jsme přišly o cennou posilu týmu a zbyly na titulky zase jen dvě. Tento díl tedy pro vás přeložily Clear a zuzana.mrak. Budete se však moc těšit na dvojitou pondělní dávku. Pokud se něco nepokazí, titulky na dnešní díl čekejte ještě dnes večer. V tomto díle se dozvíte, jaké plány má Dar Adal s Mažídem Džavádím, Carrie a Saul opět spolupracují a Max se vydá v utajení do firmy, ve které byl agent Conlin krátce před tím, než ho zabili. Pěkně se bavte. ;-)

Titulky k The Americans S05E03 - The Midges

Titulky pro vás jako obvykle přeložili Clear a Pirkus, sedí na verzi SVA, FLEET a WEB-DL. Elizabeth a Philip jsou stále na stopě hmyzu, kterým se snaží Spojené státy ohrozit úrodu ve Sovětském svazu. Vydají se na průzkum do laboratoře. Paige se potýká s tím, aby Matthewovi neřekla pravdu o svých rodičích. Podíváme se také na pracovní záležitost Olega Burova do Moskvy do jednoho obchodu. Pěkně se bavte. :-)

Titulky k The Americans S05E02 - Pests

Titulky k druhé epizodě páté série máme tu, připravili je pro vás Clear a Pirkus. V tomto díle uvidíte Stana s Philipem ve fitness centru, Elizabeth si promluví s Paige ohledně Matthewa a Oleg Burov, který odjel do Moskvy za svými rodiči, má v Americe nečekané zastání… Pěkně se bavte. :-)