Celkem 3468 článků
u seriálu
Zobrazit

Titulky k Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

Vítejte u titulků k třetímu z dílu Fantastických zvířat. Sága o magizoologovi Mloku Scamanderovi pokračuje s podtitulem Brumbálova tajemství. Tentokrát se vydáme mimo jiné do Německa a do Himalájí… nebudou chybět kouzelní tvorové, kouzla, napětí.. Pěknou zábavu při sledování vám přeje Clear.

Titulky k The Endgame S01E08 - All That Glitters

V dnešním díle není zcela jisté, kdo je cílem Fedorové a co má tentokrát Elena za lubem. FBI už dochází trpělivost. Prozradím vám, že se vrátíme do banky federálních rezerv, kde se Sněhurčiným lidem nepodařilo nechat vypařit 6 tisíc tun zlata. A posvítíme si na vedoucí prezidentova štábu Julii Swanstromovou. Titulky pro vás přeložila Clear. Pěknou podívanou! :-)

Titulky k The Endgame S01E07 - Sleepover

Pravidelná nedělní dávka titulků k The Endgame je tady, tentokrát je epizoda věnovaná útoku na Fort Totten. Proč zhasla světla, zámky vyřadil elektromagnetický impulz a jak si s tím málopočetný noční tým FBI poradí? Titulky pro vás přeložila Clear. Pěkně se bavte. Už se nám to pomalu blíží do finále, jsem zvědavá, jestli nás čeká cliffhanger s očekáváním druhé série, nebo nějaké důstojné zakončení… Přečas na verzi: The.Endgame.S01E07­.720p.HDTV.x264-SYNCOPY tentokrát nebude, ke konci má vadný zvuk a věřte mi, takhle si zkazit zážitek nechcete…

Titulky k The Endgame S01E06 - Judge, Jury and Executioner

V dnešním díle se podíváme na poslední rozeznatelnou osobu z fotky, která zatím čítala jen samé darebáky… a to na soudkyni Caroline Walshovou. Ředitel Reál přidělil k jejímu domu ochranku a sám jí rozmlouvá, aby se stáhla ze svého posledního procesu. A přiblížíme se opět k záhadě jménem Isaac Bigby… Pěknou podívanou vám přeje Clear.

Titulky k The Endgame S01E05 - Gold Rush

Vítejte u titulků k šesté epizodě seriálu The Endgame tentokrát s názvem Zlatá horečka. Podíváme se do banky federálních rezerv, kde je v trezoru ukryto 6 tisíc tun zlata. Val Turnerová zatím hledá spojitosti s dalšími lidmi, kteří byli na fotce v Moustakasově kanceláři. Je velmi pravděpodobné, že budou dalším cílem Eleny Fedorové… Pěknou zábavu přeje Clear, tento díl je opět „bomba“. :-)

Novinky k druhé sériie Cruel Summer

Těšíte se na druhou sérii seriálu Cruel Summer? V první sérii jsme sledovali Kate Wallisovou a Jeanette Turnerovou a během tří let jsme z mnoha různých úhlů pohledu viděli, jak se měnilo vnímání a přerod z neoblíbené dívky v tu neopovrhovanější. Druhá série nám přinese zcela nové děje i obsazení. Budeme sledovat rané přátelství mezi Megan, Isabellou a Meganiným nejlepším přítelem Lukem. Milostný trojúhelník, který vnikne, a také záhadu, která ovlivní celý jejich budoucí život. Těšit se můžeme na Sadie Stanley (The Goldbergs), Eloise Payet a Griffina Glucka (Locke & Key, Private Practice), KaDee Strickland (Private Practice), Lisu Yamada (Little Fires Everywhere) a Seana Blakemora (General Hospital, Greenleaf). A také na Paula Adelsteina (Privat Practice, Girlfriends' Guide to Divorce), který se spolu s KaDee Strickland a Griffinem Gluckem znovu zahraje na rodinu, stejně jako v seriálu Privat Practice. Termín vysílání zatím není známý. Mezi výkonné producenty seriálu patří mimo jiné Jessica Biel, máme se tedy jistě na co těšit. Dáte druhé sérii šanci?

Titulky k The Endgame S01E04 - #1 with a Bullet

Netrvalo to dlouho a máme tu titulky ke čtvrté epizodě seriálu The Endgame, ve kterém zase o trochu odhalíme úmysly Eleny Fedorové a jejího zločineckého gangu, který uprchl z první banky. Val Turnerová analyzuje nahrávku, kterou pro ni na flash disku ukryl její manžel Owen. Podaří se jí z krátkého záznamu něco získat? A má obsazení první banky nějakou spojitost s Gambií, jak si Val od začátku myslí, nebo tentokrát bude na koni její šéf Doak? Pěknou zábavu při sledování přeje Clear. :-)

Titulky k The Endgame S01E03 - Bury the Lede

A máme tu další titulky, tentokrát ke třetí epizodě seriálu The Endgame. Tentokrát se Elena Fedorová nabourá do vysílání stanice ENN a k vyjednávání si přizve přímo jejího moderátora Tylera Ericksona. Za jakým účelem se dozvíte již v této epizodě. Ale stále zůstává mnoho otazníků a vynořují se nové otázky… Titulky pro vás přeložila Clear. Přeji pěknou podívanou! :-)

Titulky k The Endgame S01E02 - Fairytale Wedding

Vítejte u titulků k druhé epizodě seriálu The Endgame, kde se podíváme s Elenou a jejím mužem Sergejem do minulosti na den jejich svatby. V bance č. 2 zatím další nepříjemná situace s panem Lawtonem… a je unesen syn ministryně Bradburyové. Jak to všechno souvisí a kdy se to dozvíme… si budeme muset asi ještě počkat, ale rozplétá se to vcelku zajímavě. Titulky pro vás přeložila Clear. Přeji pěknou podívanou. :-)