Celkem 2527 článků
u seriálu
Zobrazit

Titulky k American Housewife S01E08 - Westport Cotillion

Westportský společenský ples je událost, na které děti předvedou, co se naučily v kurzech etikety, a rodiče předvedou, co všechno z nich už zapomněli. Tedy konkrétně Katie. Ve jménu vědění, co se děje v životech jejích dětí, je jako správně zainteresovaná matka schopná čehokoliv. Ale ono to dětičkám zas tolik neublíží, spíš naopak. Užijte si osmý díl Westport Cotillion a přeji dobrou zábavu :-). Titulky přeložila Silcasiles a sedí na verzi FLEET.

Titulky k The Librarians S03E09 - And the Fatal Separation

Tentokrát nepůjde o nic menšího než o záchranu zázračného města Šangri-La. Zatímco Cassandra poznává svůj rozvinutější dar, Jakob Stone je na výcviku u mistra bojových umění, opičího krále. Tam je přepadne skupina ninjů vedená sběratelem artefaktů, Lamem. Stoneovi se podaří uniknout a vrátit se do Knihovny pro pomoc. A jak to nakonec dopadne, uvidíte v předposlední epizodě. Titulky připravilo duo jeriska03 a efvendy a sedí na verzi AVS a za malou chvilku budou i na verzi KILLERS a WEB-DL. Hezky se bavte.

Titulky k The Affair S03E05 - Episode #3.5

Vítejte u titulků k páté epizodě The Affair. Tentokrát musím přivítat do týmu novou krev, díky které snad budou titulky rychleji než dříve. Na titulcích k této epizodě se podílela jako vždy Clear a již zmiňovaný nováček Eyr, kterého musím pochválit a poděkovat mu, že mi s titulky bude pomáhat. V tomto díle se podíváme na společně strávený den Noaha a Alison na ostrovu Block Island. Pěkně se bavte. :-)