Celkem 2852 článků
u seriálu
Zobrazit

Titulky k The Librarians S04E01 - And The Dark Secret

Knihovníci jsou zpátky. Flynn, Eve, Cassandra, Stone, Ezekiel a samozřejmě nepostradatelný Jenkins. První díl čtvrté řady odkazuje na temné tajemství. Čí to tajemství asi bude? Co za tajemství zjeví Knihovna, nebo že by snad Jenkins? Titulky pro vás připravili Pe$ a jersiska03. Přečasy dodělám postupně. Hezky se bavte a krásný adventní večer.

Titulky k The Frankenstein Chronicles S02E01 - Prodigal Son

Vítejte u titulků k druhé řadě seriálu The Frankenstein Chronicles, který pro vás před dvěma lety překládal GaRaN_ a který bude i nadále pokračovat v překladu tohoto seriálu, s drobnou výpomocí Clear při korekci. 2. série tohoto seriálu však nezačíná přímo tam, kde skončila série první, ale posouváme se o tři roky vpřed, do roku 1830. John Marlott se probouzí v řetězech v temné místnosti… Co se s ním stalo, kde je a jak se tam dostal, a co s ním bude dál, budeme společně postupně rozkrývat v dalších dílech. Pěkně se bavte. Vaše poděkování nás vždy potěší. :-)

Titulky k Blindspot S03E06 - Adoring Suspect

Vánoční přípravy zdržují od překladu. Ale už jsou tady. Opět bude na pracovní návštěve Rich Dotcom, takže zábava zaručena. Tým na vlastní pěst vyšetřuje Hirstovou a Reade s nimi netáhne za jeden provaz. Weller si zahraje filmového konzultanta a Roman je v Evropě a spřádá další plány. Titulky pro vás připravili lukascoolarik, GaRaN_ ** a **jeriska03. Hezky se bavte a klidné vánoční přípravy.

Titulky k Vikings S05E04 - The Plan

V dnešním dílu se vydáme s Bjornem do Středozemí. Vikingové jsou v Yorku obklíčeni armádou a dochází jim pomalu jídlo. Do Kattegatu přijíždí Ubbe a Lagertha mu nabídne dohodu. A nebude chybět tradičně ani Floki. Titulky pro vás přeložila kvakkv a sedí na verzi KILLERS a RARBG.

Titulky k Major Crimes S06E06 - Conspiracy Theory: Part 1

Začíná nový případ majoritních zločinů. V něm zavítáme mimo jiné do proslulého řetězce restaurací Tackles. Tam vám pivínko naservíruje plejáda krásných mladých žen, ale je v tom jeden háček. Jaký, to se dozvíte, až se kouknete. :-) Tento díl je první ze čtyř pokračování případu, ve kterých si budete moci vychutnávat napětí, zábavné konverzace mezi vyšetřovateli a podezřelými (těch bude určitě opět hafo) a předpokládám, že i prostředí „prstaurací“. Tohleto není chyba, jen mě nenapadl lepší překlad slova „breastaurants“. Tak se totiž těmto podnikům přezdívá. Titulky pro vás přeložila Silcasiles a přeje vám dobrou zábavu.