Celkem 3005 článků
u seriálu
Zobrazit

OITNB - upoutávka na 6. sérii

Již za dva týdny začíná šestá série oblíbeného seriálu Orange Is the New Black a my vám přinášíme upoutávku s českými titulky. Na koho se můžeme těšit? A kdo už se možná nevrátí? Na tyto a mnoho dalších odpovědí si budeme muset ještě chvíli počkat, ale jedno je jisté už z upoutávky, naše vězeňkyně čeká úplně jiný svět.

Titulky k Truth or Dare

Bojíte se rádi? Tak se určitě podívejte na film Vadí nevadí. V hlavní roli uvidíte herečku Lucy Hale (Pretty Little Liars). Studentka Olivia vyráží s přáteli na poslední prázdninový výlet do Mexika. Pak už ji čeká jen pomoc se stavbou domků pro chudé a poté odjezd na vysokou. A jak jinak si zpříjemnit večer, než popíjením a hrou vadí – nevadí. Nevinná hra ale trochu zvrtne a změní se na boj o přežití. Titulky pro vás připravil Dracarys. Pěkně se bavte. :-) titulky sedí na tyto verze: Truth.or.Dare­.2018.EXTENDED­.1080p.WEB-DL.AAC2.0.H264-FGT Truth.Or.Dare­.2018.EXTENDED­.1080p.WEB-DL.H264.AC3-EVO Truth.Or.Dare­.2018.720p.Blu­Ray.x264-[YTS.AM] Truth.Or.Dare­.2018.720p.WEB­Rip.x264-[YTS.AM].mp4

Titulky k Colony S03E07 - A Clean, Well-Lighted Place

V dnešním díle se podíváme, jak to s Daltonovými dopadlo po výslechu. „A Clean, Well-Lighted Place“ je název nejen dnešního dílu, ale také krátký příběh od Ernesta Hemingwaye. V něm se mladší a starší generace číšníků z malé kavárny pozastavuje nad myšlenkou, zda by každý člověk měl mít nějaké čisté, dobře osvětlené místo, kde by mohl trávit svůj čas. Stačí to ale k životu? Titulky pro vás jako vždy připravili BigMarwin, Dracarys a zuzana.mrak. Bavte se. :-)

Titulky k Suits S07E08 - 100

Pomalu doháníme skluz v překladu seriálu Suits. Mike se po tom, co se mu Alex Williams svěřil se svým strašákem, rozhodne mu pomoct. Ale bude na to potřeba Batman, Robin a také komisař Gordon v podání nikoho jiného než Roberta Zanea… Jestli se podaří v tomto díle této trojce z toho Alexe vysekat, uvidíte sami. Pěknou zábavu při sledování vám přejí Clear a zuzana.mrak. :-)