Celkem 2958 článků
u seriálu
Zobrazit

Titulky k The Americans S06E02 - Tchaikovsky

Tentokrát jsme se s titulky mírně zpozdili, ale další díly se pokusíme dokončit dříve… Titulky pro vás přeložil Pirkus, korekci provedla Clear. Sedí na verze SVA, AVS a DEFLATE. Zatímco se Philip věnuje řízení cestovní kanceláře, Elizabeth s Claudií zapojily Paige do své špionážní činnosti. Stan by rád odešel z oddělení FBI, pro které teď pracuje, ale jeho pracovní povinnosti mu to znemožňují. V minulé sérii navázal spolupráci se Sofií a Gennadijem, teď hrozí, že kontakt s nimi ztratí… Jak dobrý manželský poradce Stan vlastně je? Sám si jedním neúspěšným manželstvím prošel, takže o partnerských problémech ví jistě své… Pěkně se bavte a brzy na viděnou u dalšího dílu! :-)

Titulky k The Durrells S03E04 - Episode 3.4

V dnešním dílu přijede k Durrellovým na návštěvu princ z Indie. Leslie začne vykonávat povolání strážníka. Gerry se chystá s matkou na pohovor s ředitelkou školy a pokračuje v experimentu s plameňáky. Larry narazí v Athénách a kapitána Creeche. Titulky pro vás přeložila kvakkv a sedí na verzi ORGANIC.

Titulky k Blindspot S03E16 - Artful Dodge

Titulky k dalšímu jsou konečně hotové. Zapatová musí s pravdou ven, že ví o případu Dragonfly. A to není jediná věc, kterou utajila před týmem z FBI. Ale jsou zřejmě věci, které se mezi agenturami neříkají, nebo nesmí. Nicméně tuhle zatajenou informaci jí Pattersonová asi nikdy nezapomene. Titulky pro vás připravili lukascoolarik, GaRaN_ a jeriska03. Hezky se bavte.

Titulky k The Americans S06E01 - Dead Hand

Na vysílání poslední, šesté, série seriálu The Americans jsme čekali dlouho… ale už je tady. A s ní i titulky k prvnímu dílu, které pro vás přeložil Pirkus, korekci provedla Clear. Za připomínky děkuji K4rm4d0novi. Sedí zatím na verzi FLEET, SVA a DEFLATE, ve verzi iNTERNAL-BAMBOOZLE nesedí zvuk s obrazem, tudíž na ni přečasy dělat nebudeme, je pokažená. Shrnující informace k 6. sérii si můžete pročíst v tomto článku. Šestá série začíná v roce 1987, kdy se koná velký mezinárodní summit ohledně zbraní. Zatímco Elizabeth pracuje dál jako špionka, Philip po tom, co jsme viděli v sérii minulé, s tímto povoláním skončil. Navštíví ho však nečekaný host s neobvyklým požadavkem… Přejeme pěknou zábavu na velikonoční večer! :-)

Titulky k American Housewife S02E19 - It's Hard to Say Goodbye

V této epizodě se potvrdí, že v životě se neděje jenom švanda, nepanuje jen pohodička, ale stávají se i smutné věci. Ale takový je život, my s tím nic nenaděláme a musí se fungovat dál. Nicméně, i při tom smutku nastávají vtipné chvilky a já se už těším, co Katie s rodinkou zase příště vymamlasí. Titulky pro vás přeložila Silcasiles a přeje všem dobrou zábavu.