7 Deadly Sins

7 smrtelných hříchů

Žánr
Dokument
Roky vysílání
2014 - 2014
Obsah
Kontroverzní dokumentární americký seriál. Morgan Spurlock, uznávaný a oceňovaný dokumentarista stylizovaný do role ďábla, představí moderní pojetí sedmi smrtelných lidských hříchů. Obžerství, závist, chtíč, hněv, pýcha, chamtivost a lenost.
Titulky pro vás překládají
Bedulinka a Clear

Titulky k 7 Deadly Sins S01E04 - Wrath

A máme tu titulky k dalšímu dílu kontroverzního seriálu Sedm smrtelných hříchů s Morganem Spurlockem. Tento díl je věnovaný hněvu. Uvidíte, jak se podváděné americké maminy mstí těm, které svedly jejich manžely, jak ventilují v ringu svůj každodenní vztek nejen motorkáři, ale i obyčejní lidé a nakonec se mrkneme na zoubek kulkám mnohonásobného dopadu.

Titulky k 7 Deadly Sins S01E03 - Lust

V další epizodě seriálu 7 Deadly Sins je představen velmi chlípný a nemravný smrtelný hřích, chtíč. Ve třech příbězích si představíme postupně muže, kterému se líbí staré ženy, dále prostředí nevěstince a nakonec majitel sexshopu Exotic Erotics popovídá o zvlášním typu hraček pro dospělé…

Titulky k 7 Deadly Sins S01E02 - Envy

Tématem druhé epizody dokumentárního seriálu 7 smrtelných hříchů, kterým provází Morgan Spurlock převlečený za ďábla, je závist. Závist po tom, po čem tajně toužíme, ale nemůžeme to mít. A třeba i po tom, co by ostatní lidé v životě mít nechtěli. Pokud se vám líbil první díl, druhý vás určitě nezklame. Nabídne tři příběhy věnované výrobcům prostetických obleků, muži na vozíku a žen, které by si přály mít miminko. Titulky pro vás přeložila Bedulinka, korekci provedla Clear. Pěkně se bavte! :-)

Titulky k 7 Deadly Sins S01E01 - Gluttony

Špatný. Zvrácený. Velmi zábavný. Dokumentární seriál 7 smrtelných hříchů dokazuje, že skutečnost je někdy mnohem divnější než fikce. Morgan Spurlock, uznávaný filmový dokumentarista nominovaný na Oskara, představuje nevídanou moderní interpretaci sedmi smrtelných lidských hříchů. Chtíč, obžerství, chamtivost, lenost, hněv, závist a pýcha. V první epizodě tohoto sedmidílného seriálu se podíváme na zoubek obžerství. A to konkrétně do Bistra Infarkt a také nám labužnice Nikki poví o své zálibě v jídle. Pokud jste tlouštíci, doporučujeme sledovat pouze na vlastní nebezpečí. Titulky k první epizodě pro vás přeložila Bedulinka, korekci provedla Clear.