666 Park Avenue

Žánr
Drama, Horor, Mysteriózní
Roky vysílání
2012 - 2013
Obsah
Americký mystery seriál s nádechem hororu. Kdybyste mohli mít jen jedno přání, co by to bylo? A co byste pro něj udělali? V domě adrese Park Avenue 666, který vlastní tajemný Gavin Doran (Terry O'Quinn) můžete získat všechny své sny a touhy. Bohatství, sex, lásku, sílu, dokonce i odpladu. Ale buďte opatrní, co si přejete, můžete za to dát svou duši.
Titulky pro vás překládají
Araziel, Bladesip, Jolinar

Titulky k 666 Park Avenue S01E01 - Pilot

Chcete být úspěšným spisovatelem, fotografem nebo dramatikem? Chcete hrát první housle ve filharmonii? Nebo jen toužíte po sousedce odnaproti? V komplexu The Drake, který vlastní Gavin Doran se vám všechny vaše touhy mohou splnit.

Jane van Veenová a Henry Martin přijímají místa správců ve strobylém komplexu The Drake a brzy zjišťují, že se nejedná jen o tak obyčejný dům. Brzy se sbližují s jeho majitelem Gavinem Doranem a jeho ženou Olivií, kteří po náhlém odchodu předchozího správce, který se odstěhoval někam, kde je tepleji, hledají novou krev.

Idylka ovšem netrvá dlouho a podivné chování výtahů a možná až moc živé noční můry, které zažívá Jane, vrhají na jejich nový domov podivné světlo. Naštěstí všichni víme, že láska vždy vše překoná a je mocnější než samotný Bůh. Ale je mocnější než Ďábel?

To se dozvíte při sledování seriálu 666 Park Avenue, který se zabývá otázkou, kterou si většina z nás jistě již někdy položila: Opravdu jsem schopný zaplatit za splnění své touhy cokoliv? A jsem za to ochotný zaplatit všechno?

Titulky (3)

Stáhnout všechny verze

Komentáře (0)

Pro možnost přidat komentář se musíte přihlásit