Celkem 2698 článků
u seriálu
Zobrazit

Hledáme překladatele pro Orange Is the New Black

Rok se s rokem sešel a již brzy se zase budete moct těšit na nové díly seriálu Orange Is the New Black i s českými titulky. 5. série tohoto seriálu oficiálně startuje již za týden, tedy 9. června. Vzhledem k tomu, že vyjdou jako vždy všechny díly najednou, bude to pro překladatele pěkná honička, aby měli fanoušci titulky co nejdříve to jde. Proto jsme se rozhodli oslovit vás… Třeba se mezi vámi nachází nějaký fanoušek či fanynka, která už s překlady zkušenosti má a troufá si přihlásit se k nám do týmu. Kromě případných nováčků se můžou ti, co anglicky neumí, a tudíž pomoct nemohou, těšit na známá jména překladatelů z loňských let. Novou pátou sérii pro vás budou překládat Burger, Clear, Pajky a zuzana.mrak. Jak by měl takový nový překladatel vypadat? Ideálně aby měl nějaké zkušenosti s překlady, nejlépe samozřejmě s překlady titulků. Důležité je, aby uměl dobře česky a také aby nebyl líný si něco, co nezná, vygooglovat. Budete se smát… ale v dnešní době informací, které jsou všude na internetu na dosah, je to velmi aktuální problém. Nováčkům, kteří žádné zkušenosti s překladem nemají, ale přesto mají tu odvahu, můžeme poradit a zaučit je. Pokud jste tento text dočetli až do konce, máte buď zájem stát se členem našeho překladatelského týmu, nebo jste prostě jen zvědaví, co tam ta Clear ještě naplácá za nesmysly. :-) Vážní zájemci se mohou hlásit buď mně na e-mail klarka.slavicek@seznam.cz (preferuji) nebo zde do kontaktního formuláře v sekci Kontakty. Těšíme se na vaše zprávy. Konec. Šlus. Rozdějte se v míru a pokoji. :-)

Titulky k The Americans S05E11 - Dyatkovo

Titulky k jedenácté epizodě 5. série The Americans jsou konečně tu, další díl se nám, doufejme, podaří nejpozději v úterý dokončit. A pak už nás čeká velké finále, na které se všichni jistě těšíte. Titulky pro vás tentokrát přeložil sám Pirkus, kterému tímto velmi děkuji, korekci jako vždy obstarala Clear. Sedí na verzi SVA. AMZN WEB-Rip a WEB-DL. V dnešním díle s názvem Djatkovo budou Philip a Elizabeth hledat jednu bývalou ruskou občanku, která zabila za války mnoho ruských vojáků. Otázka ale zní, je žena, kterou Centrála našla, opravdu ona? Tentokrát si manželé Jenningsovi chtějí být jistí, po zkušenosti s technikem z laboratoře… Pěknou zábavu přejeme a děkujeme za trpělivost. :-)

Titulky k Prison Break: Sequel S01E08 - Progeny

Vítejte u titulků k nové epizodě 5. série seriálu Útěk z vězení, které pro vás přeložila zuzana.mrak a korekci provedla Clear. Sedí zatím na verze KILLERS a WEB-DL RARBG. Michael Scofield se chce co nejrychleji dostat za svou ženou a synem do Ameriky, a tak Linc zapojí své kontakty a Mike svou geniální mysl. Začíná šachová partie, ve které se každá strana snaží odhadnout tah svého protivníka. Kdo vyhraje…? Pěkně se bavte. ;-)

Titulky k Blindspot S02E22 - Lepers Repel

A je tady poslední díl druhé série. Jak to nakonec tedy všechno dopadne? Co chce přesně Shepherd provést? To vše se dozvíte v dnešním dílu. Titulky pro vás celou sérii opět překládali lukascoolarik a jeriska03. Budeme se na vás těšit zase na podzim u třetí série. Hezky se bavte a pěkné léto.

Titulky k The Affair S03E10 - Episode #3.10

Titulky k poslední epizodě třetí série seriálu The Affair byly dokončeny. Přeložily je pro vás Clear a zuzana.mrak, korekci provedla Clear. Tímto bych vám všem, kteří jste na titulky čekali, chtěla poděkovat za vaši trpělivost a doufám, že se zase uvidíme u další série. Zároveň bych mezi vámi chtěla začít hledat svého spolupracovníka na titulcích. Třetí sérii jsem začínala překládat sama a pomalu, ale jistě, jsem nabírala zpoždění. Pak se ke mně na několik dílů připojil Eyr, který byl velkou posilou, nicméně musel překládání z časových důvodů zanechat, a tak jsem poprosila svou dlouholetou spolupracovnici zuzanu.mrak, jestli by mi s posledními díly nepomohla. Jsem jim oběma za pomoc velmi vděčná, bez nich by titulky nebyly. Bohužel ani já na tom nejsem časově nijak slavně a pokud by se mezi vámi našel někdo, kdo by se mnou chtěl spolupracovat, napište mi. Kontakt na mě najdete v sekci Kontakty. Dnešní díl je věnován Juliette a Noahovi, kteří spolu odjeli do Paříže. Juliette zažívá těžký návrat, co se týče jejího manžela Étienna, který trpí Alzheimerovou nemocí, s čím souvisí i těžká situace v práci. Noah si zase na ulici všimne plakátů s nápisem Furkat a pokusí se vyhledat svou dceru Whitney… Pěkně se bavte. :-)